Testi çözün, hangi ülke size daha uygun bulalım.

Şartlar ve Koşullar

Lütfen bu şartları ve koşulları dikkatlice okuyun. YurtdisiIsImkanlari.com (“Web Sitesi”), web sitesini ziyaret eden veya hizmetlerimizi kullanmak isteyen kullanıcılar (“Kullanıcılar”) arasında aşağıdaki şartlar ve koşulları düzenler. Web sitesini kullanarak firmamızdan hizmet alan kullanıcılar, hazırlanan sözleşmeye ek olarak otomatik olarak aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş olur.

1. Web Sitemiz ve Hizmetlerimiz

1.1. YurtdisiIsImkanlari.com, uluslararası iş bulma konusunda hizmet veren bir kurumdur. Amacımız, Kullanıcılara yurt dışında iş arama, danışmanlık sağlama ve taşınma desteği sunmaktır.

1.2. Sunduğumuz hizmetler şunları içermektedir:

a. Ülke Belirleme: Size, iş arama konusundaki uzmanlığımızla doğru ülkeyi seçme konusunda danışmanlık sağlıyoruz.

b. CV Hazırlama: Uluslararası standartlara uygun bir CV hazırlamak için size destek veriyoruz.

c. İş Arama: Sizden alınan bilgiler doğrultusunda iş arama sürecinizi yönetiyor ve sizin adınıza iş başvuruları yapıyoruz.

d. Mülakat ve Teklif Süreci: İşe alım sürecinizi kolaylaştırmak için size tavsiyelerde bulunuyoruz ve sizi mülakatlar için hazırlıyoruz.

e. Vize Başvurusu: Vize başvurularınızı yönetiyor, randevuları alıyor ve evrakları hazırlamanıza yardımcı oluyoruz.

f. Taşınma Desteği: Transfer, konaklama, ev arama, ulaşım gibi süreçleri kolaylaştırmak için size rehberlik ediyoruz.

2. Yetki ve Garantiler

2.1. YurtdisiIsImkanlari.com, çalışma veya oturum izni sağlama yetkisine sahip bir kurum değildir. Bu yetki yalnızca devletlere aittir. Bizler, yasal yöntemlerle iş bulmanıza yardımcı oluyoruz ve oturum ve çalışma iznini sponsorunuz olan firma (işvereniniz) tarafından devlet kurumlarına yapılan başvurularla alınabilir.

2.2. İş bulma garantisi vermemekteyiz. Ancak, iş arama sürecinizi ciddi bir şekilde destekliyor ve size uygun işi bulma ihtimalinizi artırmak için çaba gösteriyoruz.

2.3. Bulduğunuz işe başladıktan sonra 2 takvim ayı içerisinde işten çıkartılırsanız sizler için yeniden iş aramaya başlıyoruz. Aşağıdaki hallerde bu haktan faydalanamayacağınızı ve anlaşılan ücretin tamamını tarafımıza yapacağınızı kabul etmiş sayılırsınız;

  • İstifa ederseniz,
  • Yüz kızartıcı sebeplerden işten çıkartılırsanız,
  • Ülkeden ayrılmanızı gerektiren sebeplerden işten çıkartılırsanız,
  • Vizeniz ya da oturum izniniz iptal edilirse / onaylanmazsa

 

3. Ücretlendirme

3.1. Ücretlerimiz, iş arayışınızın olduğu ülke ve mesleğinize bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle, ödemelerin bir kısmını başlangıçta alırız ve geri kalanını işe alımınız başarıyla tamamlandıktan ve ilk maaşınızı aldıktan sonra taksitler halinde alabiliriz.

4. Kullanıcı Sorumluluğu

4.1. Kullanıcılar, web sitemizi yasalara uygun, dürüst ve saygılı bir şekilde kullanmayı kabul ederler. Diğer kullanıcıları rahatsız edecek veya zarar verecek herhangi bir faaliyet yasaktır.

5. Telif Hakkı ve Fikri Mülkiyet Hakları

5.1. Web sitemizdeki tüm içerikler (metinler, görseller, videolar, vb.) telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır. İzin almadan içeriklerin kopyalanması, yayınlanması veya dağıtılması yasaktır.

6. Değişiklikler ve Güncellemeler

6.1. Bu şartlar ve koşullar zaman zaman güncellenebilir. Güncellemeleri takip etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

7. İletişim

7.1. [email protected] adresi temel iletişim adresidir. Herhangi bir soru, görüş veya geri bildiriminiz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.